Interneta veikala noma – Vienmēr ar klientiem

Pakalpojumi Interneta veikala noma – Vienmēr ar klientiem

Interneta veikala noma tas ir pakalpojums kas ļaus Jums un Jūsu biznesam ne tikai nezaudēt esošos klientus, bet arī iegūt jaunos – un tas viss tikai dažu darba dienu laikā.

  • Izveidošu veikalu tikai trīs dienu laikā
  • Iemacīšu e-komercijas pamatus
  • Parādīšu, kā un kur reklamēties un nopelnīt vairāk
  • Izstastīšu, kā paplašināt klientu loku

E-komercijas nozarē es stradāju jau 5 gadus un palīdzu risināt saistītās problēmas. Jums atliek domāt tikai par sava biznesa attīstību, nevis tehniskām lietām.

interneta veikala noma

Ikmēneša izmaksu kalkulators.

Gada līgums sniedz Jums iespēju ietupīt uz mēneša maksas apmēra; Mēneša līgums - nav saistību, bet mēneša maksa būs augstāka.
0,00 €

Adaptīvs dizains

Dizains, kas viegli adaptējas klienta ierīcei – planšetei vai viedtālrunim – garantē klientiem pozitīvu pieredzi, iepērkoties Jūsu veikalā.

SEO Optimizācija

Veidojot preču kategorijas un preču kartiņas, ieteicams norādīt atslēgas vārdus, lai Google meklēšanas rezultātos būtu augšpusē.

Filtri/šķirošana

Preču filtrs pēc pārdošanas daudzuma, nosaukuma (no A līdz Z vai no Z līdz A), cenas: no lielākās līdz mazākai; no mazākās līdz lielākai.

Piegāde

Latvijas piegādes līderu – Omniva, Venipak, DPD – integrēšana.

Apmaksa

Ātra un vienkārša integrācija bez līgumu slēgšanas, ilgas un dārgas Latvijas banku banklink integrācijas.

Preču imports/eksports

Preču imports no .csv, .xls, .xlsx, .xml, .json, .txt. Preču eksports .xml formatā ar nepieciešamu struktūru.

Automātiskie paziņojumi

Administratoram ir iespēja saņemt automātiskos paziņojumus par jauniem pasūtījumiem, izpārdotām precēm, atgriešanas pieteikumiem; klientiem ir iespēja saņemt paziņojumus kad pārdošanā parādīsies konkrētā prece.

Integrācija ar cenu salīdzināšanas portaliem

Xml faila sagatavošana priekš salidzini.lv, kurpirkt.lv, ceno.lv, 220.lv eksporta. Individuāla xml faila sagatavošana datu apmaiņai.

Individuāls rēķinu formāts

Standarta PrestaShop rēķinu formāta aizvietošana: dažadu lauku ievietošana, logotips, teksta ievietošana rēķinā galvenē/kājienē, ārēja izskata maiņas ar css.