Must-have PrestaShop moduļi pēc Presta24 viedokļa

Blogs Prestashop moduļi Must-have PrestaShop moduļi pēc Presta24 viedokļa

Sveiki!

Neapšaubāmi, ikvienam, kurš plāno vai jau izveidoja veikalu vietnē PrestaShop , būs jāsaskaras ar jautājumu par funkcionalitātes paplašināšanu un individuālu risinājumu ieviešanu konkrētam tiešsaistes biznesa veidam. Tiešām, tiešsaistes restorānam un bērnu rotaļlietu veikalam nepieciešamā funkcionalitāte būs atšķirīga.

elegantal Logo

Datu apmaiņa

Tātad rakstā tiks runāts par ELEGANTAL izstrādātāja moduļiem, kuram Prestashop prasmju skalā tiek piešķirts Superhero Seller līmenis. Šis līmenis tiek piešķirts izstrādātājiem, kuri vismaz gadu produktīvi strādā pie PrestaShop Addons, kuru vidējais vērtējums ir lielāks par 4 punktiem no 5, vismaz 5 pozitīvi lietotāju vērtējumi un pēc-pārdošanas pakalpojumu vērtējums ir vismaz 95%.

Bet man droši vien jautās – kāpēc ELEGANTAL? Un, kā parasti, man ir atbilde – es savā projektā izmantoju importa moduli, lai izveidotu veikalu Prestashop, kur klients vēlējās importēt produktus no 10 dažādiem piegādātājiem, un klupšanas akmens bija tas, kā lai importē produktus no importa faila, lai viņi uzreiz tiktu piesaistīti atbilstošai kategorijai. Un, izpētot visus importa moduļus Prestashop Addons, es izvēlējos Easy Import Products From CSV, EXCEL, XML, JSON, TXT. Pārskatu sāksim ar šo elastīgu un funkciju bagāto moduļa pārskatu, jo, strādāt ar to bija viegli un patīkami (tas ir tik elastīgs un viegli lietojams, bet tajā pašā laikā ļoti funkcionāls).

Easy Import Products From CSV, EXCEL, XML, JSON, TXT

Šis modulis stradā ar sekojošiem failu tipiem: csv, excel, xml, json, txt, un faila izvietojums var būt gan lokāls, gan atrasties uz servera. Strādāt ar šo moduli ir ļoti viegli, galvenais ir ievērot vienkāršus noteikumus:

  • Analizējiet piegādātāja importēšanas failu: uzziniet, kuras kategorijas atrodas failā, un korelējiet tās ar kategorijām jūsu veikalā. Pēc tam moduļa konfigurācijā kategoriju vārdnīcā ievietojiet kategoriju relāciju.
  • Analizējiet arī importa failu kopumā – kādos laukos ir kāda informācija (piemēram, FOTO satur saiti uz produkta attēlu). Šī informācija jums būs nepieciešama, kad, veidojot importa kārtulu konkrētam piegādātājam, jūs korelēsiet importa faila laukus ar laukiem no Prestashop.
  • Aprēķiniet šī piegādātāja uzcenojumu: uzcenojums jānorāda kā aritmētiska darbība, t.i. ja vēlaties iestatīt uzcenojumu 20%, tad laukā Price Modifier ievadiet * 1,20
  • Norādiet, kādā valodā jūs importēsit šo failu (ja piegādātājam nav importa faila vajadzīgajā valodā, iestatiet Replicate All Languages uz Yes; importētie dati tiks piesaistīti visās veikala valodu versijām)
  • Pārejiet uz nākamo soli un saskaņojiet importēšanas failu laukus ar laukiem Prestashop
  • Noklikšķiniet uz Save&Import un dodieties iedzert tēju.

Un visbeidzot, šim modulim ir vairākas būtiskas priekšrocības salīdzinājumā ar tā analogiem: neatkarīgi no tā, cik liels ir importa fails, servera taimauts nebūs; šis modulis importē ne tikai preces, bet arī preču kombinācijas; ir iespējams atjaunināt datus (piemēram, atlikumus un cenas), izmantojot CRON; vairāku veikalu atbalsts.

Apskatīsim pārējos šī izstrādātāja moduļus.

Moduļi darbam ar attēliem

Darbam ar attēliem ir 4 moduļi: Image Compressor With TinyPNG ModuleRedundant Image Cleaner Module,Image Compressor With IMAGIFY Module un Duplicate Image Cleaner Module.

Image Compressor With TinyPNG Module

Šis modulis integrē iespēju saspiest attēlus, izmantojot servisu TinyPNG. Integrācija un saspiešana notiek caur API. Plašāka informācija šeit.

Redundant Image Cleaner

Šis modulis atrod neizmantotus produktu, kategoriju, ražotāju, piegādātāju, kā arī citu neizmantotus attēlus un tos izdzēš, tādējādi ietaupot vietu diskā. Plašāka informācija šeit.

Image Compressor With IMAGIFY Module

Šis modulis integrē iespēju saspiest attēlus, nezaudējot kvalitāti, izmantojot servisu Imagify. Integrācija un saspiešana notiek caur API. Plašāka informācija šeit.

Duplicate Image Cleaner

Šis modulis atrod un dzēš produktu attēlu dublikātus, tādējādi ietaupot vietu diskā un lapu ielādes ātrumu. Plašāka informācija šeit.

SEO un sociālie tīkli

Vēl viens svarīgs punkts gatavam veikalam ar noteiktu preču daudzumu ir labs SEO un lapu esamība sociālajos tīklos. Šie moduļi palīdzēs Jums pārvaldīt SEO un lapas sociālajos tīklos:

Kārtības uzturēšana vietnē

Lai optimizētu vietnes lapu ielādi un uzturētu kārtību vietnē, iesaku pievērst uzmanību šiem moduļiem:

Citi moduļi

Es iesaku arī nomainīt iepriekš instalēto Paypal Express moduli uz PayPal Payments Standard, kas ir stabilāks un drošāks.

Turklāt, ja jūs apvienojat produktus komplektos, jums noteikti būs nepieciešams modulis Auto Calculate Product Pack Price, kurš automātiski pārrēķina visa komplekta izmaksas, ja ir mainījusies vienas vai vairāku komplektā iekļauto preču cena.

Turklāt, ja jums ir liels veikals un katrai produktu grupai ir savs menedžeris, tad šīs modulis būs noderīgs jums un jūsu menedžeriem – Quick Update Product Price, Quantity and Status, kur katram menedžerim tiek izveidota unikāla saite, izskatīsies apmēram šādi https://prestashop16.elegantal.com/en/module/elegantalquantitypriceupdate/process?code=yQvnOE6J&secure_key=uy5qFpTXk8Ry. Apmeklējiet saiti un pārliecinieties, ka, ja esat noalgojis produktu menedžerus, tad šāds modulis Jums ir vajadzīgs.

Turklāt, ja jūsu veikala darbība ir saistīta ar svētkiem, tad šīs modulis jūs iespaidos –Gift Wrapping Service Popup on Checkout Page, kas uznirstošajā logā piedāvās jūsu klientiem dāvanu iesaiņošanu pirms pasūtījuma veikšanas.

Izmēģiniet moduļus darbībā

Ja jūs ieinteresēja viens vai vairāki moduļi, izmēģiniet tos darbībā! Jūsu ērtībai izstrādātāji ir izveidojuši administratora paneļa publisko versiju, kur pirms iegādes var pierast strādāt ar konkrētu moduli.

Veiksmīgu attīstību un apmierinātus klientus!

Saite uz Sakariem

Komentēt

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.